Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Pod Lasem
Majdan Sopocki II 140, 22-672 Susiec
woj. Lubelskie
Telefon: 84 666-30-49
Telefon kom.: 603-943-365
E-mail: celinaburda@o2.pl
	Ilość pokoi Ilość pokoi : 5
	Ilość łazienek Ilość miejsc noclegowych : 15
	Ilość łazienek Ilość łazienek : 4

O obiekcie

Pod Lasem
Burda Celina i Stanisław
Majdan Sopocki II 140
22-672 Susiec

Drodzy Goście!

Majdan Sopocki to wieś na terenie Roztocza Środkowego, położona ok. 9 km od Suśca i ok. 15 km od Krasnobrodu. Jest to kraina charakteryzująca się dużą ilością lasów, pagórków i niezwykle pięknymi widokami. Znajdziecie tu Państwo ciszę, spokój, czyste powietrze oraz wiele miejsc idealnych do aktywnego wypoczynku, a także relaksu.

Oferujemy ogrodzoną posesję, znajdującą się  w sąsiedztwie lasu (na uboczu miejscowości). Do dyspozycji Gości przeznaczone jest piętro budynku z osobnym wejściem i tarasem oraz pokoje na parterze z osobnymi wejściami (bez schodów). Przed każdym z tych pokoi jest  miejsce na odpoczynek (stół, ławeczki, huśtawka), gdzie można spożywać posiłki oraz spędzać wolne chwile w czasie niepogody. 

Proponujemy pokoje 2- i 3- osobowe, a także pokoje 2- i 3- osobowe z łazienkami. Posiadamy także w pełni wyposażoną kuchnię wyłącznie do dyspozycji Gości.

W 2014 roku udostępniliśmy dla naszych Gości nowy domek, w którym są trzy pokoje z łazienkami, oraz kuchnia z salonikiem. Każdy z tych pokoi posiada osobne wejście.

Oferujemy także wynajęcie domku, znajdującego się na naszej posesji. Posiada dwa pokoje, kuchnię i łazienkę. Przed domkiem jest zadaszenie, miejsce na grilla oraz w pobliżu znajduje się altanka.

Dla chętnych gwarantujemy wyżywienie. Przy przygotowywaniu posiłków wykorzystujemy własne owoce i warzywa, oraz wiejskie mleko i jajka. Zachęcamy do spożywania posiłków na zewnątrz przy szumie lasu i świergocie ptaków.Znajdziecie tu Państwo dużo miejsca do spokojnego wypoczynku m.in. altanka, zadaszone tarasy, huśtawki, grill, miejsce na ognisko, dużo zieleni. Oferujemy duży, ogrodzony plac oraz piaskownicę idealne do zabaw dla dzieci.

Atrakcje dla gości

 • kijki do nordic walking
 • miejsce do gry w koszykówkę
 • ogrodzony parking na samochody
 • grill oraz miejsce na ognisko
 • piaskownica oraz teren trawiasty
 • kuligi z ogniskiem i grzańcem, a latem przejażdżki bryczką
 • mapy i przewodniki
 • pomoc w organizacji wycieczek do Lwowa
 • dla zainteresowanych wyżywienie z wykorzystaniem własnych produktów
 • internet wi-fi

Cennik

Noclegi:
 • Pokoje 2- i 3- osobowe z łazienkami 35 zł/os.
 • Pokoje 2- i 3- osobowe 30 zł/os.
 • Cena domku: dla grupy 4 osobowej 35zł/os.
 • Cena domku: powyżej 4 osób 30zł/os.


Wyżywienie:
 • Śniadanie 15 zł/os.
 • Obiad/obiadokolacja 25 zł/os.

Przy przygotowywaniu posiłków wykorzystujemy naturalne produkty m.in. swoje warzywa, jajka, sery, mleko, a także miód.

Wypoczywając u nas napawać się można pięknymi widokami, wśród ciszy i spokoju. Majdan Sopocki   otoczony jest sosnowymi lasami, co stwarza specyficzny mikroklimat. Główną atrakcją naszej miejscowości jest zalew położony na rzece Sopot, co gwarantuje czystą wodę i przepiękne widoki. Przy zalewie znajduje się piaskowa plaża z punktem ratowniczym oraz wypożyczalnie sprzętów wodnych (kajaki, rowerki wodne). Dużym zainteresowaniem cieszy się również pływanie na tzw. bananie organizowane przez ratowników. W sąsiedztwie zalewu położone są  punkty gastronomiczne, gdzie można smacznie zjeść. Ciekawą atrakcją jest również znajdująca się w naszej miejscowości „góra piaskowa”, która zachęca do zabaw na piasku latem, a zimą zjeżdżanie na nartach, sankach, workach. 


Tutejsze lasy zapewniają także obfite zbiory grzybów i runa leśnego. Dla amatorów i profesjonalnych wędkarzy zalew jest idealnym miejscem do realizacji swojego hobby.

                                                                                               

Lokalizacja GPS

Współrzędne GPS
N: 50° 28' 05.37"
E: 23° 10' 30.50"

Nr kontaŁazienka / Prysznic: Łazienka / Prysznic
Łazienka w pokoju: Łazienka w pokoju
W pełni wyposażona kuchnia: W pełni wyposażona kuchnia
Aneks kuchenny: Aneks kuchenny
Dostęp do internetu: Dostęp do internetu
Grill / kominek murowany: Grill / kominek murowany
Miejsce na ognisko: Miejsce na ognisko
Balkon / Taras / Ganek: Balkon / Taras / Ganek
Plac zabaw dla dzieci: Plac zabaw dla dzieci
Ogrodzony parking: Ogrodzony parking
Możliwość zamawiania posiłków: Możliwość zamawiania posiłkówPowrót